Oferta pracy

Analityk Łańcucha Dostaw z j. angielskim

CEMEX Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krakowiaków 46

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności w przydzielonym obszarze;

  • Opracowywanie i udoskonalanie raportów zgodnie z oczekiwaniami klientów wewnętrznych;

  • Bezpośrednia współpraca z działem Łańcucha Dostaw z Wielkiej Brytanii;

  • Monitorowanie procesów z zakresu wysyłek i zapasów;

  • Prezentacja uzyskanych wyników wraz z wnioskami i rekomendacjami;

  • Wykonywanie analiz bieżących oraz ad-hoc w obszarze Łańcucha Dostaw dla oraz na potrzeby innych zespołów współpracujących.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne oraz techniczne);

  • Roczne doświadczenie w analizach / raportowaniu / planowaniu;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (weryfikowana podczas rekrutacji);

  • Dobra znajomość Excel VBA oraz Access;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Doświadczenie w zakresie raportowania produkcji, sprzedaży lub frachtów będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych typu Tableau lub PowerBI będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość programu SAP;

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;

  • Umiejętność pracy z liczbami;

  • Samodzielne planowanie i organizacja pracy;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole;

  • Umiejętność ustalenia priorytetów oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;

  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole;

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń:

  • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;

  • Jeżeli jesteś Rodzicem umożliwiamy pracę w elastycznym czasie pracy a także gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe” 😊.

  • Dofinansowanie do okularów;

  • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;

  • Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku.

  • W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • działania wspierające różnorodność w firmie

  • system kafeteryjny benefitów

  • pracownicze kluby sportowe

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany szczegółami- prześlij swoje CV, chętnie opowiemy więcej na temat projektów