Analityk / Lider ds. Retencji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
    Dla naszego Klienta – lidera branży ubezpieczeniowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa
    Stosunek pracy: Współpraca B2B

    Warszawa
    NR REF.: x1020

    Zadania:

    • Opracowanie biznesowej koncepcji realizacji retencji dla Klienta,
    • Analiza i opis istniejących systemów informatycznych przetwarzających dane osobowe w kontekście retencji danych (analiza wpływu rozporządzenia RODO na systemy IT i procesy w firmie,
    • Audyt aplikacji pod kątem dostosowania do wymagań w obszarze retencji danych,
    • Zbieranie wymagań biznesowych i aktywny wpływ na podejmowane decyzje,
    • Rekomendowanie rozwiązań minimalizujących ryzyka naruszenia wymagań w obszarze ochrony danych osobowych związanych z retencją danych,
    • Opis stanu docelowego dla procesów modyfikowanych (wykorzystanie notacji formalnych np. UML, BPMN),
    • Tworzenie dokumentacji produktu,
    • Opis interfejsów komunikacyjnych (dla integracji systemów),
    • Tworzenie i przeprowadzanie przypadków testowych, wsparcie testów akceptacyjnych (UAT),
    • Przygotowywanie wsadu merytorycznego do zapytań ofertowych.

    Wymagania:

    • Znajomość tematyki ochrony danych osobowych (najlepiej w kontekście RODO),
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Wiedza biznesowa z zakresu ubezpieczeń, wiedza techniczna,
    • Umiejętności komunikacyjne i zdolność do jasnego i precyzyjnego formułowania myśli,
    • Umiejętność słuchania i zadawania odpowiednich pytań,
    • Zdolność negocjacji i perswazji,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
    • Doświadczenie w wprowadzaniu retencji w dużej organizacji (mile widziane w branży finansowej)
    • Znajomość rozwiązań/narzędzi dostępnych na rynku do zarządzania retencją.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
    • współpracę w międzynarodowym środowisku;
    • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
    • benefity: pakiet medyczny i sportowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl