Oferta pracy

Analityk

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz weryfikacja danych do budowania planów sprzedażowych

  • Wsparcie Oddziałów i Dyrektorów Regionalnych w zakresie analiz zakupów i sprzedaży

  • Generowanie raportów oraz przygotowanie prezentacji

  • Analizowanie warunków handlowych i cen,

  • Poszukiwanie usprawnień, które pomogą ulepszać standardy sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętności tworzenia raportów i analiz rynkowych

  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana będzie znajomość języka SQL

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • Skuteczność działań, samodzielność, systematyczność

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej

  • Możliwość stabilnego zatrudnienia

  • Wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Przewiń do profilu firmy