Oferta pracy

Analityk

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych w Excelu.

  • Przedstawienie wyników analiz w postaci raportów i prezentacji dla kierownictwa.

  • Gromadzenie i łączenie danych z różnych źródeł.

  • Udział w rozwoju systemów prognozowania, budżetowania i analizy danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (atutem studia z dziedziny rachunkowości, finansów, ekonometrii, ekonomii).

  • Znajomość excela w stopniu dobrym – warunek konieczny.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność.

Mile widziane

  • Znajomość branży hotelarskiej.

  • Znajomość zasad rachunkowości lub doświadczenie w księgowości.

To oferujemy

  • Pracę dla prężnie rozwijającej się, należącej do jednego z największych polskich tour operatorów sieci hotelowej w Grecji.

  • Pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  • Stałą pensję plus dodatkowy system premiowy.

  • Możliwość poznania hoteli w Grecji podczas wyjazdów służbowych.

  • Benefity

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • przyjazna atmosfera pracy

  • zniżki na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy