Oferta pracy

Analityk

Eurocash Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i bieżących wg potrzeb biznesu

  • analiza działalności operacyjnej spółki, m.in. obrotu, marży, rotacji towarów itp.

  • bieżąca współpraca z działem Zakupów i Operacji w celu zapewnienia realizacji planów sprzedaży i zysku w poszczególnych segmentach

  • obsługa programów dystrybucyjnych i motywacyjnych dla Przedstawicieli Handlowych (ustalanie celów, komunikowanie zasad programu, raportowanie wykonania planów)

  • naliczanie premii dla Przedstawicieli Handlowych i Managementu terenowego

  • zmiana i udoskonalanie raportów już istniejących oraz tworzenie własnych

  • tworzenie zbiorczych analiz i prezentacji na spotkania strategiczno – organizacyjne

Nasze wymagania

  • biegła obsługa programu MS Excel (VBA) – codzienne narzędzie pracy

  • znajomość baz danych MS SQL, ORACLE SQL będzie istotnym atutem

  • doświadczenie w pracy w jednym z obszarów: sprzedaży, marketingu, CRM lub programów lojalnościowych

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym, informatycznym lub pokrewnym

  • umiejętność myślenia poza utartymi standardami, łączenia faktów i wyciągania wniosków

  • dokładność, dociekliwość oraz zdolności analityczne

  • duża motywacja i chęć dalszego rozwoju zawodowego

  • umiejętność prowadzenia prezentacji

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej niemal 100% (1 dzień w miesiącu w centrali w Komornikach) – również po wygaśnięciu pandemii!

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w 6. co do wielkości obrotu firmie w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG

  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019

  • zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: ambitne wyzwania i ciekawe projekty, szkolenia narzędziowe, dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Serwis Sp. z o.o.

Eurocash Serwis to niekwestionowany lider na rynku dystrybucji papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych oraz wiodący dystrybutor produktów impulsowych.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy