Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk M&A

HOLON / TRANSLINK CORPORATE FINANCE

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twarda 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz wybranych sektorów i spółek

  • Przygotowywanie prognoz finansowych oraz modeli wycen

  • Przygotowywanie memorandów informacyjnych

  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów

  • Wsparcie przy realizacji transakcji M&A (sell-side, buy-side)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia pracy w firmie doradztwa corporate finance lub m&a, funduszu PE, banku inwestycyjnym itp.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu corporate finance oraz rynku kapitałowego

  • Samodzielność w działaniu, wychodzenie z inicjatywą, odpowiedzialność

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach i transakcjach

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Jasno określoną ścieżkę kariery i szansę przyspieszonego rozwoju

  • Mentoring i wsparcie Partnerów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy

  • Pomoc w uzyskiwaniu kwalifikacji zawodowych (MBA, PIBR, ACCA, CFA),

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • praca czasowa w biurach zagranicznych

Przeprowadzamy transakcje sprzedaży firm, fuzji i przejęć. Pracujemy dla największych polskich przedsiębiorstw, koncernów zagranicznych, inwestorów, funduszy private equity. Jesteśmy niezależni kapitałowo od instytucji finansowych i korporacji.

Należymy do Translink Corporate Finance - jednej z najdłużej działających globalnych sieci doradztwa kapitałowego. Założona w 1972 roku skupia niezależne firmy doradcze i ma obecnie 30 biur i ponad 600 doradców na całym świecie.

www.holon pl

www.translinkcf.com

Przewiń do profilu firmy