Oferta pracy

Analityk Machine Learning

BEST S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowa i rozwój modeli analitycznych (ML) w oparciu o techniki uczenia maszynowego w całym cyklu życia projektów analitycznych, od zidentyfikowania potrzeby do walidacji

  • prototypowanie, testowanie i kreowanie rozwiązań zwiększających efektywność biznesu

  • analiza i symulacje zjawisk biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze wielowymiarowej analizy danych oraz tworzeniu i zarządzaniu modelami ML w całym cyklu ich życia

  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi NLP (text analytics) do ekstrakcji informacji i modelowania

  • doświadczenie w pracy z SQL i Python

  • kilka wdrożonych projektów analitycznych/ modeli w rzeczywistych warunkach biznesowych

  • gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z technologiami big data, np. spark, cassandra, hadoop

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00

  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • prywatną opiekę medyczną od 10 zł

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów

  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne

  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników

  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos

  • BEST atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

BEST S.A.

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy