Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Marketingowy

  • Ćmielów, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. zatrudnią osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ćmielów

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wiedza teoretyczna z zakresu sprzedaży i trade marketingu
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel, pozwalająca na sprawne posługiwanie się złożonymi funkcjami
    • Znajomość programów Visual Basic, SQL, będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z danymi
    • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie złożonych analiz i raportów sprzedaży
    • Planowanie i rozliczanie skuteczności akcji marketingowych
    • Analizy działań prowadzonych przez firmę oraz jej konkurentów
    • Poszukiwanie potencjałów sprzedaży w oparciu o analizy wewnętrzne i tendencje rynkowe
    • Wyliczanie i analiza bieżących wskaźników sprzedażowych
    • Obsługa programu CRM

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prace w dynamicznym zespole
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    • Szkolenia i rozwój
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    CV należy składać za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.