Oferta pracy

Analityk Marketingowy

AB FOTO Sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Aleje Jerozolimskie 176
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AB FOTO Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 176

Warszawa

AB FOTO Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego, smartfonów, laptopów, RTV, małego AGD i elektronarzędzi, posiadająca salony sprzedaży w największych galeriach handlowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • bieżący monitoring skuteczności prowadzonych działań marketingowych w oparciu o dane analityczne, w odniesieniu do celów biznesowych i marketingowych na bazie KPI;
  • cykliczne i okresowe przygotowywanie raportów i zestawień efektywności kanałów komunikacji marketingowej;
  • analiza ilościowa i jakościowa przychodzącego ruchu na stronę WWW;
  • tworzenie wertykalnych i horyzontalnych porównań skuteczności komunikacji marketingowej;
  • prowadzenie analiz predyktywnych, deskryptywnych oraz preskryptywnych efektywności działań marketingowych na bazie wyznaczonych KPI;
  • analiza grup odbiorców – określanie potencjału sprzedażowego, LTV, grupy zainteresowań, poziomu konwersji;
  • prognozy skuteczności prowadzonych działań na podstawie modeli statystycznych i korelacji danych;
  • prezentacja danych i raportowanie do Dyrektora Marketingu oraz Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku statystyki, socjologii lub ekonometrii – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy w e-commerce w branży elektroniki użytkowej będzie znacznym atutem;
  • umiejętność analitycznego spojrzenia na działania oraz Data-Driven Decision Making;
  • znajomość podstawowych źródeł pozyskiwania danych w kanałach digitalowych będzie atutem;
  • duża chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w zakresie Data-Driven Marketingu;
  • duża dokładność i rzetelność w działaniu;
  • zdolności komunikacyjne ułatwiające tłumaczenie zawiłych procesów w jasny i zwięzły sposób;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji);
  • realny udział w tworzeniu taktyk działań digital marketingowych;
  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju;
  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
  • miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w nowoczesnym biurze;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy