Analityk marż w wydziale wycen

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-17
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-10-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KROSNO GLASS sp. z o.o.
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • samodzielna praca na stanowisku
  • współpraca z działami: sprzedaży, marketingu, logistyki, planowania i produkcji
  • zarządzanie marżą - określanie polityki cenowej, określanie kierunków optymalizacji produkowanego asortymentu w kontekście dostępnych mocy produkcyjnych i kosztów produkcji w celu maksymalizacji osiąganych marż
  • określanie wytycznych dla produkcji w zakresie optymalizacji produkowanego asortymentu
  • analizy czynników wpływających na koszty produkcji i transportu, określanie polityki ofertowania w celu maksymalizacji wykorzystania mocy produkcyjnych
  • wypracowywanie i wdrażanie strategii rozwojowych w zakresie asortymentu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe /studia magisterskie/: ekonomia, statystyka, fizyka
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze: kontrolingu i/lub analiz rentowności produktów
  • biegła obsługa MS Office
  • dodatkową zaletą będzie znajomość systemów SAP, Microsoft Dynamics CRM, QuickView BI
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz kosztowych i opracowywania wytycznych w zakresie optymalizacji kosztów produkcji w zakładach produkcyjnych przy wykorzystaniu systemu klasy ERP
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych / umiejętność agregacji i analizy rozproszonych danych i wyciągania wniosków
  • umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych, kalkulacji finansowych
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • terminowość, sumienność i dokładność
  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wysokie umiejętności komunikowania się i precyzyjnego przekazywania informacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, czytanie dokumentów w języku angielskim ze zrozumieniem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pracę z systemem SAP, Microsoft Dynamics CRM, hurtownią danych, oraz innymi narzędziami analitycznymi
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie
CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Krosno Glass zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się