Analityk Master Data

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Rosówek

    Rosówek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Excel

  • Power Query

O projekcie

Obszar Master Data tworzą specjaliści, którzy dbają o prawidłowy obieg danych w celu zabezpieczenia produkcji oraz sprzedaży. Rozwijamy nasz zespół, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie w zakresie dostarczania raportów biznesowych. Będziesz częścią zespołu, odpowiedzialnego za utrzymanie, transfer oraz analizowanie naszych danych biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, modyfikacja i dystrybucja raportów. Przygotowywanie koncepcji wizualnych dla Zarządu i Managementu naszych partnerów biznesowych (spółek sprzedażowych) w krajach takich jak USA, Kanada, Francja, Hiszpania, Włochy, UK, Australia, Korea, Japonia i innych.

  • Wsparcie spółek sprzedażowych w zakresie analizy i interpretacji danych.

  • Udział w projektach mających na celu zwiększenie automatyzacji i optymalizacji standardów procesu raportowania.

  • Analiza potrzeb biznesowych w zakresie raportowania danych.

  • Współpraca z innymi działami grupy Diagnostics.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/łaś szkołę wyższą;

  • posiadasz praktyczne doświadczenie z aplikacjami do modelowania i wizualizacji danych oraz językiem SQL;

  • masz szeroko rozumianą wiedzę popartą doświadczeniem na temat baz danych i ich struktur;

  • czujesz się swobodnie w użytkowaniu pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Query;

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie;

  • jesteś osobą komunikatywną, dokładną i sumienną.

To oferujemy

  • dużą samodzielność w opracowywaniu danych dla naszych spółek biznesowych;

  • możliwość uczestnictwa w lokalnych i globalnych projektach;

  • szansę rozwoju poprzez pracę w międzynarodowym środowisku oraz udział w szkoleniach, które pomogą Ci zwiększyć Twoje umiejętności jak i wiedzę o naszych produktach;

  • sposobność pracy w przyjaznym i otwartym zespole, na który zawsze możesz liczyć;

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym w nowoczesnej lokalizacji wybudowanej na potrzeby biznesu DGS Diagnostics w Rosówku;

  • wiele ciekawych benefitów (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy