Analityk/Młodszy Trader w Departamencie Instrumentów Udziałowych

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza krajowych i zagranicznych spółek giełdowych,

  • przygotowanie opracowań i rekomendacji na komitet inwestycyjny,

  • udział w procesie egzekucji transakcji na GPW oraz giełdach zagranicznych,

  • przygotowywanie analiz ilościowych.

Nasze wymagania

  • interesuje Cię udział w zarządzaniu największym portfelem inwestycyjnym w Polsce i chcesz pracować w międzynarodowej grupie finansowej, w zmotywowanym zespole ekspertów, z możliwością rozwoju zawodowego w zakresie rynków finansowych i zarządzania aktywami

  • jesteś na ostatnim roku studiów lub posiadasz już wykształcenie wyższe ekonomiczne ze specjalizacją ekonomia lub rynki finansowe, doświadczenie w zarządzaniu aktywami może być dodatkowym atutem

  • posiadasz podstawową wiedzę o rynkach finansowych, funkcjonowaniu gospodarki oraz analizy fundamentalnej spółek

  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w warunkach niepełnej informacji

  • matematyka finansowa, narzędzia statystyczne i ekonometryczne oraz metody wyceny przedsiębiorstw nie są Ci obce

  • poruszasz się sprawnie w MS Excel,

  • komunikujesz się biegle w języku angielskim,

Mile widziane

  • zdane egzaminy CFA/na doradcę inwestycyjnego.

To oferujemy

  • Pracę w zespole zarządzającym największym funduszem emerytalnym na GPW (47 mld zł, w tym w większości w akcjach) oraz jednym z największych programów PPK,

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu,

  • Strefę relaksu w przyjemnej przestrzeni,

  • Zdalne wprowadzenie do pracy,

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości i dbamy o Twój rozwój,

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu,

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami przy tworzeniu nowych rozwiązań biznesowych,

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań i potrzeb,

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze,

  • Medicover, badania profilaktyczne, wsparcie psychologa oraz ubezpieczenie grupowe.

Porozmawiaj z nami