Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Młodszy Zarządzający Funduszami Inwestycyjnymi w Departamencie Zarządzania Aktywami

OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza sytuacji makroekonomicznej.

  • Udział w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi oraz portfelami instrumentów finansowych.

  • Kontrola stanu portfeli funduszy w tym pod kątem przestrzegania limitów inwestycyjnych.

  • Współpraca przy przygotowywaniu raportów z działalności inwestycyjnej.

  • Monitorowanie aktualnych pozycji i zarządzanie płynnością funduszy.

  • Obsługa zleceń składanych na GPW i rynkach zagranicznych oraz transakcji międzybankowych.

  • Bieżąca współpraca z bankami i domami maklerskimi w zakresie realizacji transakcji zleconych przez zarządzających.

  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi monitorowania efektywności i ryzyka w funduszach inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • Posiadania licencji Doradcy Inwestycyjnego.

  • Ukończonych studiów wyższych.

  • Posiadanie szerokiej wiedzy ekonomicznej.

  • Praktycznej znajomości rynku kapitałowego i rynku funduszy inwestycyjnych.

  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym.

  • Dokładności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej oraz posiadanie licencji Maklera Papierów Wartościowych.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole w innowacyjnej firmie na rynku kapitałowym.

  • Atrakcyjną ścieżkę kariery.

  • Możliwość rozwoju wśród doświadczonych ekspertów z dziedziny funduszy inwestycyjnych.

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.

  • Pracę w centrum Warszawy.

O nas

Grupa Kapitałowa OPERA to pierwsza, największa oraz w 100% polska grupa finansowa. OPERA to także najbardziej innowacyjny podmiot na krajowym rynku finansowym oraz zdecydowany lider w zakresie inwestycji alternatywnych. Wykorzystując doświadczenie oraz prężność i swobodę działania niezależnej grupy dostarczamy unikalne, innowacyjne produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Uważamy, że w naszej działalności najistotniejsze są wartościowe pomysły oraz odwaga i niezależność, konieczne do ich realizacji.