Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Młodszy Zarządzający w Departamencie Zarządzania Aktywami

OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza sytuacji makroekonomicznej,

  • udział w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi oraz portfelami instrumentów finansowych,

  • kontrola stanu portfeli funduszy w tym pod kątem przestrzegania limitów inwestycyjnych,

  • współpraca przy przygotowywaniu raportów z działalności inwestycyjnej,

  • monitorowanie aktualnych pozycji i zarządzanie płynnością funduszy,

  • obsługa zleceń składanych na GPW i rynkach zagranicznych oraz transakcji międzybankowych,

  • bieżąca współpraca z bankami i domami maklerskimi w zakresie realizacji transakcji zleconych przez zarządzających,

  • tworzenie i utrzymywanie narzędzi monitorowania efektywności i ryzyka w funduszach inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • posiadanie licencji Doradcy Inwestycyjnego,

  • ukończonych studiów wyższych,

  • szerokiej wiedzy ekonomicznej,

  • praktycznej znajomości rynku kapitałowego i rynku funduszy inwestycyjnych,

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,

  • dokładności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karty sportowe),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy.