Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk

MINUTOR ENERGIA SP. Z O.O.

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza i raportowanie najważniejszych wskaźników firmy,

  • analiza danych, przygotowywanie komentarzy, a przede wszystkim wyciąganie wniosków,

  • przygotowywanie realnych prognoz sprzedaży,

  • wdrażanie najnowszych trendów i rozwiązań zwiększających efektywność procesów wewnątrz firmy,

  • optymalizowanie oraz zarządzanie aktualnymi procesami raportowania oraz przepływu danych,

  • identyfikacja i analiza potencjalnych obszarów wymagających poprawy,

  • udział w tworzeniu procedur organizacyjnych, wdrażaniu i kontroli ich stosowania,

  • ścisła współpraca z pozostałymi departamentami w ramach projektów,

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie raportowania danych, analiz i prognozowania.

Nasze wymagania

  • chcesz uczestniczyć w słonecznej rewolucji i realizować swoje cele zawodowe w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim,

  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym oraz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych to Twoja mocna strona,

  • znasz i biegle posługujesz się pakietem MS Office, zwłaszcza programem Microsoft Excel,

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów wewnętrznych firmy,

  • masz zdolność rozumienia i łączenia złożonych informacji, pozyskanych z wielu źródeł, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością,

  • potrafisz współpracować w zespole,

  • cenisz sobie współpracę zespołową oraz ciekawe, ambitne wyzwania, a praca pod presją czasu nie sprawia Ci kłopotu.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • wsparcie merytoryczne zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie późniejszego rozwoju,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • prywatny pakiet opieki medycznej,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, wśród ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

MINUTOR ENERGIA TWORZĄ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI W BRANŻY ENERGETYCZNEJ.

NASZA MISJA:

ZIELONA POLSKA

SŁONECZNA REWOLUCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Przewiń do profilu firmy