Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk

ZETO SOFTWARE Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • SVN

  • MS Office

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analizy wraz z niezbędną dokumentacją

  • Wykonywanie analizy oraz wyceny kosztów (budżetu, realizacji zadań)

  • Kontakt z klientem w celu uzyskania wymagań projektowych

  • Uzgadnianie z klientem prototypu aplikacji i dokumentacji analitycznej

  • Weryfikacja działania aplikacji zgodnie z analizą, wymaganiami, scenariuszami testów akceptacyjnych

  • Pisanie instrukcji użytkownika, zgłaszanie błędów i śledzenie postępu prac nad ich rozwiązywaniem

  • Śledzenie zmian przepisów prawnych bezpośrednio związanych z prowadzonymi przez firmę pracami nad systemami informatycznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub zgodne z zakresem działań zespołu

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analiz

  • Znajomość UML w zakresie modelowania przypadków użycia, aktywności, sekwencji oraz klas

  • Umiejętność modelowania obiektowego oraz znajomość narzędzi do modelowania

  • Umiejętność prototypowania rozwiązań informatycznych w dowolny narzędziu wspierającym prototypowanie

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej

  • Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania, procesu wytwórczego

  • Umiejętność zbierania wymagań

  • Umiejętność identyfikacji wymagań klientów

  • Bardzo dobra komunikacja zarówno w zespole jak i z klientem

  • Koncentracja na jakości i wysokich standardach pracy

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Certyfikaty UML, BPMN lub inne równoważne potwierdzające wiedzę z zakresu notacji

  • Doświadczenie w szacowaniu metoda IFPUG

  • Wiedza branżowa z jednego z zakresów: Rolnictwo, Wsparcie krajowe dla rolników, Bankowość lub Administracja Samorządowa, Obsługa obiegu dokumentów w administracji

  • Umiejętność UX, UI

To oferujemy

  • Pracę w środowisku ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej

  • Pozytywne podejście, bezpośredni kontakt, wzajemny szacunek

  • Stabilna i ciekawa praca przy rozwijających się projektach

  • Bezpośredni wpływ na powstające rozwiązania

  • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • System rekomendacyjny

  • Kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Niepowtarzalna atmosfera pracy w zespołach otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • Dbamy o kompetencje naszych pracowników – szkolimy, rozwijamy, doceniamy

  • Dbamy o relacje – integrujemy się, „grywalizujemy”, planujemy wspólne wyjścia i wyjazdy

  • Dbamy o kondycję nie tylko psychiczną ale i fizyczną - udział w zewnętrznych programach sportowych

  • Dbamy o najmłodszych - bony świąteczne, spotkania „choinkowe” oraz paczki dla dzieci

  • Dbamy o wypoczynek naszych pracowników – dopłacamy do niego zgodnie z wewnętrznym regulaminem

  • Dodatkowe wsparcie przy relokacji dopasowane do indywidualnych potrzeb

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z największych firm informatycznych w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT dla rolnictwa, administracji oraz biznesu na terenie całego kraju. Od 50 lat dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się głównie projektowaniem, tworzeniem i integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych, a także przetwarzaniem danych oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie IT. Aktualnie zatrudniamy prawie 200 specjalistów z branży informatycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem usług chcielibyśmy zaprosić do współpracy doświadczonych specjalistów ceniących sobie jakość i wysokie standardy pracy w organizacji potrafiącej docenić wartość kompetencji.

Przewiń do profilu firmy