Oferta pracy

Analityk online

Rossmann SDP

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kontami Google Analytics UA i Google Analytics 4 dla strony internetowej i aplikacji mobilnej,

  • zarządzanie śledzeniem na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej,

  • konfigurowanie eventów na stronie internetowej w oparciu o DataLayer,

  • pisanie specyfikacji pod wdrożenia analityczne,

  • testowanie wdrożeń śledzenia na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej,

  • tworzenie wizualizacji danych online w Google Data Studio,

  • konfiguracja konwersji w Google Ads,

  • przetwarzanie i analiza danych z Google Big Query,

  • wsparcie w testach A/B.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonometria, matematyka, analityka lub pokrewne,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość Google Analytics UA, Google Analytics 4,

  • dobra znajomość Google Firebase, Google Data Studio, Google Tag Manager, Google Ads, Google Big Query,

  • dobra znajomość SQL Ms Excel i co najmniej podstawowa znajomość JavaScript,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • możliwość pracy stacjonarnej i zdalnej

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,

  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,

  • największy w Polsce program rozwoju pasji – POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - m.in. nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty kulinarne i wiele innych – sprawdź: Pozytywnie zakręceni - Rossmann Kariera

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty