Logo Pracuj.pl

Analityk online

Rossmann SDPO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kontami Google Analytics UA i Google Analytics 4 dla strony internetowej i aplikacji mobilnej,
  • zarządzanie śledzeniem na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej,
  • konfigurowanie eventów na stronie internetowej w oparciu o DataLayer,
  • pisanie specyfikacji pod wdrożenia analityczne,
  • testowanie wdrożeń śledzenia na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej,
  • tworzenie wizualizacji danych online w Google Data Studio,
  • konfiguracja konwersji w Google Ads,
  • przetwarzanie i analiza danych z Google Big Query,
  • wsparcie w testach A/B.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonometria, matematyka, analityka lub pokrewne,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics UA, Google Analytics 4,
  • dobra znajomość Google Firebase, Google Data Studio, Google Tag Manager, Google Ads, Google Big Query,
  • dobra znajomość SQL Ms Excel i co najmniej podstawowa znajomość JavaScript,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • możliwość pracy stacjonarnej i zdalnej
  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,
  • największy w Polsce program rozwoju pasji – POZYTYWNIE ZAKRĘCENI - m.in. nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty kulinarne i wiele innych – sprawdź: Pozytywnie zakręceni - Rossmann Kariera

Benefity

  • Czerwona Linia
  • Klub Zwierzaka
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Analityk online, śląskie