Oferta pracy

Analityk operacyjny

DONE Deliveries

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przedstawianie wyników przekrojowych analiz

  • Budowanie i wdrażanie KPI

  • Przetwarzanie i modelowanie danych

  • Przygotowywanie i przedstawianie rekomendacji

  • Optymalizacja procesów operacyjnych

  • Udział w grupach projektowych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych i wsparciem sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – w tym Power Query i Power Pivot

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: matematyka, informatyka, ekonometria lub w dziedzinach pokrewnych

  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy z dbałością o szczegóły

  • Umiejętność analitycznego myślenia, trafne wyciąganie wniosków oraz przygotowywanie rekomendacje

Mile widziane

  • Doświadczenie z SQL, Python, narzędziami BI

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • rozwój pod okiem najlepszych specjalistów z branży product design & development

  • szkolenia i warsztaty, które rozwiną Twoje kompetencje

  • kompleksowy onboarding oraz bezstresowe wdrożenie

  • benefity (opieka medyczna / multisport)

  • wyjazdy integracyjne i wyjścia zespołowe

  • owocowe wtorki

  • Benefity

  • kompleksowy onboarding

  • welcome box

  • pakiet szkoleń

  • jasna ścieżka kariery

  • udział w projektach

  • program wellbeing

  • praca zdalna

Ostatnie 8 lat to nieustanny rozwój DONE!, Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) zostaliśmy wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybcie rozwijających się firm w Europie. W branży od wielu lat znajdujemy się w czołówce najszybciej rozwijających się firm.

Jesteśmy spedycją — zajmujemy się organizacją przewozu ładunków. Działamy na wszystkich rynkach Europejskich. Nasz zespół przy wykorzystaniu stworzonych przez nas innowacyjnych narzędzi IT, wypracował zdolność wyszukania samochodu w dowolnym miejscu Europy w 12 min, a następnie podstawienie go w kilka godzin na miejsce załadunku.

Chcemy stać się numerem jeden w zakresie Spotowych/Expressowych przesyłek w Europie. Uzyskanie 1% udziału w rynku równa się dla nas rozwój x27. Środkiem do celu jest m.in. technologia i… analiza rynku.

Przewiń do profilu firmy