Oferta pracy

Analityk Operacyjny

DPD Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za analizę, modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,

  • przygotowywanie złożonych analiz, cyklicznych raportów oraz innych danych zgodnie z pojawiającymi się potrzebami biznesowymi,

  • prezentacja danych oraz przedstawianie wniosków z przeprowadzanych analiz,

  • wypracowanie propozycji nowych rozwiązań oraz rekomendacja optymalizacji procesów,

  • tworzenie materiałów prezentujących fakty, wnioski i rekomendacje dla biznesu,

  • aktywny udział w realizacji projektów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • 2-3- letnie doświadczenie na podobnym Stanowisku,

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym lub informatycznym,

  • znajomość narzędzi modelowania analitycznego i zasad analizy ekonomicznej,

  • znakomita znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,

  • bardzo dobra znajomość SQLa, VBA,

  • dobra znajomość narzędzi do wizualizacji danych np. Tableau, Power BI,

  • zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego przetwarzania dużej ilości informacji,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy