Oferta pracy

No Limit Sp. z o.o.

Analityk Operacyjny

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 9 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie modeli optymalizacyjnych i narzędzi do raportowania,

  • Udział i prowadzenie projektów optymalizacyjnych transportowych,

  • Analiza wyników oraz poszukiwanie obszarów do optymalizacji w dziale transportu,

  • Cykliczny przegląd i weryfikacja efektywności używanych narzędzi raportowych,

  • Tworzenie i rozwój systemów wspierających wymianę informacji,

  • Wspieranie zespołu operacyjnego modelami do podejmowania decyzji.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, statystyka, ekonometria,

  • Doświadczenie w analizie danych i raportowaniu z wykorzystaniem Tableau,

  • Znajomość programów z pakietu MS Office szczególnie Excela (VBA, Power Query),

  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1,

  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość/doświadczenie w branży logistycznej,

  • Podstawowa znajomość SQL.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Transportu,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy