Oferta pracy

Analityk - Planista

Ingram Micro CFS FulfilmentO firmie

Ingram Micro CFS Fulfilment

Jana III Sobieskiego 20A

Świebodzin

Ingram Micro CFS Fulfilment is a part of international company with worldwide exposure. In our site we provide services for e-commerce business being a part of their customer service process. We employ more than 900 permanent workers and up to a few hundreds of temporary workers. You can have a chance to work in young, ambitious, proactive team. If you are interested please apply for position:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie wykorzystania personelu w celu realizacji zamówień - tworzenie krótko i średnioterminowych planów operacyjnych
  • Współpraca z kierownictwem działów operacyjnych działań w celu utrzymania założonych wskaźników dot. efektywności procesów
  • Prowadzenie analizy danych historycznych, trendów, sezonowości, analiza odchyleń; wyjaśnianie różnic budżetowych
  • Opracowywanie raportów,P&L; prezentacji, zestawień na potrzeby klienta,
  • Sporządzanie analiz i raportów wspierających management w podejmowaniu decyzji oraz proponowanie zmian na podstawie wniosków z analiz
  • Nadzór nad wskaźnikiem realizacji zamówień na pracowników tymczasowych przez agencje pracy tymczasowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; mile widziani absolwenci kierunków ścisłych,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności planowania, w tym działania pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość Excela (warunek konieczny),
  • Znajomość Tableu
  • Umiejętności obsługi klienta,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1/B2)

Oferujemy:

  • Abonament medyczny
  • Bezpłatne bułki, drożdżówki, kawa, herbata, owoce, lody w sezonie letnim
  • Imprezy integracyjne, rekreacyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Wycieczki firmowe (fundusz socjalny)
  • Nauka języka angielskiego i polskiego dla osób funkcyjnych
  • Duże możliwości awansu, przejrzysta ścieżka rozwoju
  • Udział w akcjach charytatywnych dający możliwość wspierania lokalnej społeczności i nie tylko (działania CSR)
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy