Oferta pracy

Analityk

Messer Polska Sp. z o. o.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie okresowych kalibracji przyrządów do kontroli i badań gazów.

  • Bieżący nadzór nad wyposażeniem do kontroli i badań.

  • Bieżący nadzór nad gazami kalibracyjnymi i zasilającymi.

  • Wykonywanie badań gazów technicznych, spożywczych i medycznych.

  • Zwalnianie materiałów i produktów na wszystkich etapach wytwarzania.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – chemiczne (techniczne) lub farmaceutyczne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności analityczne, asertywność, uporządkowanie, zdolność do pracy tak samodzielnej jak i zespołowej

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę.

  • Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych.

  • Samodzielne stanowisko

  • Interesującą pracę wymagającą odpowiedzialności

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji

Jesteśmy wiodącą firmą branży gazów technicznych oraz technologii ich zastosowań, należącą do światowego koncernu Messer SE & Co. KGaA, działającą na rynku polskim od 1992 roku. (www.messer.pl). Produkujemy i dostarczamy tlen, azot, argon, dwutlenek węgla, wodór, hel, osłonowe gazy spawalnicze, gazy specjalne, medyczne i spożywcze oraz wiele różnorodnych mieszanin gazowych. Z naszych produktów i technik zastosowań korzystają prawie wszystkie gałęzie przemysłu, również branża medyczna, szeroko pojęte badania i rozwój oraz ochrona środowiska.

Mając na uwadze dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator.

Przewiń do profilu firmy