Analityk Power BI

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie modeli danych oraz raportów w Power BI

  • Projektowanie warstwy wizualnej dla raportów w Power BI

  • Utrzymanie obecnie zaimplementowanych raportów PBI oraz dalszy ich rozwój zgodnie z aktualnymi potrzebami biznesowymi

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych w zakresie technologii Power BI oraz dla współpracowników w dziale w zakresie przygotowywania raportów PBI

  • Analizowanie wymagań użytkowników końcowych i przekształcanie ich w nowe raporty biznesowe

  • Tworzenie zaawansowanych wizualnie pulpitów PBI, przekształcających dane operacyjne w informację zarządczą

  • Opracowanie i przygotowanie narzędzi wspomagających procesy planowania i raportowania oraz ich automatyzacja

  • Analiza, wyciąganie wniosków i rekomendowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności sieci, prezentowanie otrzymanych rezultatów

Nasze wymagania

  • Przygotowywanie analiz, raportów i dashboardów mających wpływ na podejmowane decyzje biznesowe przynosi Ci satysfakcję

  • Wizualizacja danych sprawia Ci przyjemność

  • Potrafisz pracować z dużą ilością danych oraz różnych informacji, dostrzegać zależności między nimi oraz wyciągać logiczne i wiarygodne wnioski

  • Charakteryzujesz się wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznego myślenia

  • W sposób efektywny organizujesz swoją pracę i wykazujesz się inicjatywą własną

  • Posiadasz doświadczenie jako Analityk Biznesowy w technologii PowerBI

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem SQL w zakresie tworzenia zapytań bazodanowych

  • Posiadasz praktyczną znajomość DAX i Power Query (M)

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie koncepcji BI/DWH i modelowania danych

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Posiadanie praktycznej znajomości Python i/lub R i/lub MS Azure (m.in. DataLake, Databricks) będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Możliwości pracy hybrydowej (nasze biuro znajduje się na ul. Wielickiej 28)

  • Stabilną pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • System kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • Szkolenia, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z zajmowanego stanowiska

  • Koleżeńską atmosferę w zespole

  • Możliwości uczestniczenia w inicjatywach pracowniczych (wolontariat, konkursy z nagrodami)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomat - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy