Oferta pracy

Analityk

GSK

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań i ocena jakości materiałów wyjściowych

  • Próbkowanie materiałów wyjściowych na potrzeby badań Kontroli Jakości

  • Przyjmowanie i rejestracja prób

  • Rzetelne dokumentowanie wszelkich badań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Utrzymywanie czystości na powierzonym stanowisku pracy

  • Utrzymywanie standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy

  • Opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień i prowadzenie korespondencji

  • Udział w obowiązujących szkoleniach

  • Przestrzeganie programu higieny

  • Dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole

  • Realizacja i przestrzeganie polityki GMP i globalnych standardów GMP

  • Realizacja i przestrzeganie polityki EHS i globalnych standardów EHS

  • Aktywne poszukiwanie usprawnień w swoim obszarze działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (Technikum chemiczne) lub wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, chemia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne

  • Znajomość podstawowych technik analitycznych oraz technik instrumentalnych takich jak HPLC, GC

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany: 6-14 oraz 14-22)

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Precyzja manualna i dbałość o szczegóły

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na okres 1 roku

  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, PPE, opieka medyczna, możliwość wykupienia pakietów sportowych)

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w zakresie prowadzenia projektów oraz współpracy z zespołami specjalistów z różnych obszarów w Fabryce

  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

GSK

Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.

Przewiń do profilu firmy