Logo Pracuj.pl

Analityk

GSKO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań i ocena jakości materiałów wyjściowych
  • Próbkowanie materiałów wyjściowych na potrzeby badań Kontroli Jakości
  • Przyjmowanie i rejestracja prób
  • Rzetelne dokumentowanie wszelkich badań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Utrzymywanie czystości na powierzonym stanowisku pracy
  • Utrzymywanie standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy
  • Opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień i prowadzenie korespondencji
  • Udział w obowiązujących szkoleniach
  • Przestrzeganie programu higieny
  • Dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole
  • Realizacja i przestrzeganie polityki GMP i globalnych standardów GMP
  • Realizacja i przestrzeganie polityki EHS i globalnych standardów EHS
  • Aktywne poszukiwanie usprawnień w swoim obszarze działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (Technikum chemiczne) lub wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, chemia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne
  • Znajomość podstawowych technik analitycznych oraz technik instrumentalnych takich jak HPLC, GC
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany: 6-14 oraz 14-22)
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Precyzja manualna i dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na okres 1 roku
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, PPE, opieka medyczna, możliwość wykupienia pakietów sportowych)
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w zakresie prowadzenia projektów oraz współpracy z zespołami specjalistów z różnych obszarów w Fabryce
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.

Aktualne oferty pracodawcy
298947

Analityk, Poznań