Oferta pracy

Analityk pożyczkowy

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA(TISE SA) istnieje od prawie 30 lat. Właścicielem TISE jest francuski bank Crédit Coopératif. Od roku 2008 TISE aktywnie udziela pożyczek dla organizacji pozarządowych oraz mikro, małych i średnich firm.

Obecnie poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Weryfikacja i analiza wniosków pożyczkowych dotyczących klientów segmentu MŚP
  • Weryfikowanie kompletności dokumentacji pożyczkowej oraz kontrola prawidłowości jej wypełnienia
  • Przygotowywanie aplikacji pożyczkowej zawierającej wnioski i rekomendacje na potrzeby podjęcia decyzji o finansowaniu
  • Kontakt z klientami pod kątem prowadzonych procesów
  • Monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w obszarze analizy kredytowej i ryzyka kredytowego oraz w bezpośredniej współpracy z klientem z segmentu MŚP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę (pełny etat)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart MultiSport lub kart Kultura
  • Naukę języka francuskiego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy