Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Pracownik biurowy

INNPACT sp. z o.o.

  • Muchoborska 14, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Muchoborska 14

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta – przygotowywanie analiz, raportów i zestawień, sporządzanie ofert, doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów mediów,

  • Wsparcie działu handlowego,

  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych

  • Utrzymanie profesjonalnej, długotrwałej relacji z klientami

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń

  • Wspieranie pracy Biura Zarządu

  • Utrzymanie ciągłości pracy biura (zaopatrzenie, obsługa poczty itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne lub techniczne), bądź osoby będące w trakcie studiów zaocznych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość MS Excel, Word

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Dobra organizacja pracy, punktualność i dokładność

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy

  • Znajomość rynku energii i gazu będzie dodatkowy atutem

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu pon.-pt. (godz.: 8-16)

  • Możliwość rozwoju i długą współpracę

  • Pensję stałą oraz premię

  • Pracę w młodym i rozwijającym się zespole

  • Możliwość osobistego rozwoju i poznania wielu aspektów związanych z funkcjonowaniem rynku energetycznego

O nas

Firma INNPACT jest niezależną firmą doradczą w dziedzinie optymalizacji kosztów energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. Główną działalnością firmy INNPACT od początku jej istnienia jest doradztwo w zakresie obniżania kosztów energii elektrycznej.