Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk prawny

Currenda Sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleja Niepodległości 703A

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wpływu aktów prawnych na produkty spółki dedykowane wspieraniu pracy kancelarii komorników sądowych,

  • Wsparcie w opracowywaniu wymagań niefunkcjonalnych (prawnych) dotyczących produktów spółki,

  • Bieżąca obsługa prawna, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie analiz wymagań prawnych wobec spółki i jej produktów,

  • Dodatkowo: sporządzanie i opiniowanie umów związanych z tworzeniem oprogramowania (umów IT).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe związane z prawem (w szczególności w obszarze związanym z egzekucją komorniczą),

  • Pogłębiona znajomość regulacji prawnych w zakresie postępowania egzekucyjnego, poparta doświadczeniem zawodowym,

  • Umiejętność kompleksowej analizy problemów prawnych,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Preferowane doświadczenie pracy w kancelarii komornika sądowego,

  • Doświadczenie w sporządzaniu: opinii prawnych, umów, regulacji wewnętrznych oraz monitorowania zmian środowiska prawnego (compliance)

  • Doświadczenie w zwinnych metodykach pracy,

  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie, która wspiera wymiar sprawiedliwości w rozwiązaniach technologicznych;

  • Możliwość pracy wśród i dla profesjonalistów;

  • Wspieramy, inspirujemy i organizujemy wydarzenia IT i prawne;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Kazus

3

Witamy w Zespole:)

Jesteśmy zespołem wspierającym Sądy, Kancelarie komornicze oraz Wierzycieli w budowie lepszego społeczeństwa poprzez dostarczanie wiedzy, innowacyjnych rozwiązań i usług.

Dzięki szerokim kompetencjom, od ponad 20 lat oferujemy swoim klientom rozwiązania do zarządzania złożonymi procesami prawnymi i biznesowymi, umożliwiając im koncentrację na podstawowej działalności i skutecznej obsłudze spraw.

Przewiń do profilu firmy