Logo Pracuj.pl

Analityk Procesów Biznesowych

KLK SERVICEO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • poznanie procesów istniejących w firmie oraz dążenie do ich optymalizacji,
  • prowadzenie analizy danych procesów istniejących i nowych,
  • modelowanie i mapowanie procesów biznesowych ,
  • tworzenie i weryfikacja raportów, mapowania oraz modelowania procesów biznesowych przedsiębiorstwa,
  • wsparcie istniejących projektów dotyczących procesów w przedsiębiorstwie,
  • rekomendowanie i inicjowanie możliwości nowych rozwiązań dla procesów,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy celem poznania i optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki: finanse/księgowość/rachunkowość,
  • doświadczenie w modelowaniu i mapowaniu procesów biznesowych – min 3 lata,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość metodyki związanej z modelowaniem procesów biznesowych przedsiębiorstwa,
  • znajomość narzędzi wspierających modelowanie procesów biznesowych,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej,
  • umiejętność wyznaczania wskaźników KPI, a następnie ich realizacji,
  • komunikatywność, pozwalająca na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami innych działów w celu zebrania informacji o procesie, jego przebiegu,
  • wnikliwość i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
  • bardzo dobrą organizację pracy,
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne),
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Rozbudowany system socjalny,
  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Tarnów - praca stacjonarna
  • Kraków/Rzeszów - praca zdalna

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Karta MultiSport
  • Karta Medicover

Analityk Procesów Biznesowych, Kraków