Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Procesów Biznesowych

KLK SERVICE

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • poznanie procesów istniejących w firmie oraz dążenie do ich optymalizacji,

  • prowadzenie analizy danych procesów istniejących i nowych,

  • modelowanie i mapowanie procesów biznesowych ,

  • tworzenie i weryfikacja raportów, mapowania oraz modelowania procesów biznesowych przedsiębiorstwa,

  • wsparcie istniejących projektów dotyczących procesów w przedsiębiorstwie,

  • rekomendowanie i inicjowanie możliwości nowych rozwiązań dla procesów,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy celem poznania i optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki: finanse/księgowość/rachunkowość,

  • doświadczenie w modelowaniu i mapowaniu procesów biznesowych – min 3 lata,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • znajomość metodyki związanej z modelowaniem procesów biznesowych przedsiębiorstwa,

  • znajomość narzędzi wspierających modelowanie procesów biznesowych,

  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej,

  • umiejętność wyznaczania wskaźników KPI, a następnie ich realizacji,

  • komunikatywność, pozwalająca na przeprowadzenie rozmów z przedstawicielami innych działów w celu zebrania informacji o procesie, jego przebiegu,

  • wnikliwość i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,

  • bardzo dobrą organizację pracy,

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne),

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Rozbudowany system socjalny,

  • Przyjazne środowisko i atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Tarnów - praca stacjonarna

  • Kraków/Rzeszów - praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Karta MultiSport

  • Karta Medicover