Oferta pracy

Analityk procesów biznesowych

MakoLab SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ogrodowa 8

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MakoLab to „digital project house” – zespół ekspertów od technologii, realizujących projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Naszym priorytetem jest w jak najlepszy sposób wspierać realizację celów biznesowych naszych klientów.
Realizujemy projekty z obszaru transformacji cyfrowej na rzecz globalnych koncernów i branżowych liderów. Nasze rozwiązania wspierają klientów w ponad 80 krajach na całym świecie w szczególności z branż automotive, finansów, real estate i consumer goods.

W związku z realizacją projektu dla dużej instytucji finansowej firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań rynkowych i ich implementacja w platformie BPM i systemach powiązanych;
  • odpowiedzialność za stały rozwój i optymalizację działania platformy BPM w celu zwiększania możliwości technologicznych i efektywności sprzedażowej;
  • projektowanie rozwiązań technologicznych na potrzeby realizowanych projektów biznesowych;
  • zarządzanie procesem integracji systemu BPM i jego modułów z innymi systemami banku;
  • weryfikacja zgłoszeń rozwojowych kierowanych do dostawcy/IT;
  • realizacja projektów z innymi jednostkami banku;
  • raportowanie wydajności/efektywności działania procesów na platformie;
  • raportowanie skuteczności wdrażanych rozwiązań technologicznych.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w projektowaniu złożonych przepływów w systemach BPMN lub UML;
  • umiejętność korzystania z takich narzędzi jak: JIRA i Wiki (generowanie raportów, tworzenie dashboardów, tablic kanbanowych itp);
  • doświadczenie w modelowaniu procesów sprzedażowych i rozumienie oczekiwania klientów;
  • biegłej znajomości programu Excel;
  • podstawowej znajomości technologii SQL, C#.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu w języku JAVA;
  • znajomość architektury systemu UniFlow, Ferryt;
  • znajomość pojęć ekonomicznych z zakresu bankowości – znajomość produktów bankowych, procesów sprzedaży/obsługi posprzedażowej;

Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy