Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Procesów Biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa
    Centrala OBI, Al. Krakowska 102. nr ref. APB/K-K/OCS

    Opis stanowiska:

    • analiza procesów AS-IS (aktualnych) w sieci handlowej
    • mapowanie i modelowanie nowych procesów TO-BE oraz działania mające na celu zapewnienie ich poprawnego funkcjonowania
    • bieżące aktualizowanie procesów i procedur (konsultacje z end-userami procesów, proponowanie uproszczeń systemowych, tworzenie nowych procedur, wdrażanie nowych rozwiązań i czuwanie nad ich poprawnością)
    • przeprowadzanie szkoleń z procedur postępowania, przygotowywanie materiałów szkoleniowych
    • ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy w celu zapewnienia spójności i funkcjonalności procesów i systemów
    • tworzenie dokumentacji procesowej i projektowej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, najchętniej o profilu ekonomicznym, związane z zarządzaniem procesami biznesowymi
    • minimum roczne doświadczenie w zakresie projektowania i optymalizacji procesów biznesowych
    • łatwość w analizowaniu procesów, wychwytywaniu błędów i wyciąganiu wniosków
    • doskonała organizacja własnych zadań w mocno zmieniającym się środowisku pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
    • nastawienie na rozwiązywanie problemów, kreatywność i otwartość na zmiany
    • dodatkowym atutem będzie łatwość pisania instrukcji i procedur
    • znajomość pakietu MS Office, przede wszystkich Excel, PowerPoint (mile widziana znajomość narzędzi modelowania procesów np. Adonis, Visio, Aris, in.)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • gotowość do podróży służbowych, najchętniej czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnej firmie
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych
    • możliwość rozwoju i zdobycia szerokiej wiedzy z branży DYI w międzynarodowej firmie
    • przyjazną atmosferę pracy, życzliwość i wsparcie
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OBI Centrala Systemowa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
    2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.[email protected] lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
    3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
    4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
    5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
    6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzieliła Pani/Pan  zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
    7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
    8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    bottom

    Aplikując na to ogłoszenie akceptujecie Państwo poniższą klauzulę. Prosimy o jej zamieszczenie w CV.

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”.

    Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.