Analityk Procesów Biznesowych w Zespole Zarządzania Procesami

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś osobą myśląca procesowo, ciekawym jest dla Ciebie wspomaganie organizacji w poprawnym ułożeniu jej obowiązujących i nowo wdrażanych procesów (w sposób przemyślany, optymalny i zgodnie z dobrymi zasadami i metodykami zarządzania procesowego), zachęcamy do aplikacji.

Zespół, do którego rekrutujemy zajmuje się zarówno wsparciem Grupy w zarządzaniu istniejącymi procesami jak i w planowaniu, definiowaniu i optymalizacji procesów wdrażanych w ramach realizacji nowych inicjatyw i projektów.

Szukamy osoby kreatywnej i zorientowanej na działania, która w swych inicjatywach idealnie wykorzystuje dobre praktyki zarządzania procesowego w organizacji.

Zadania, które czekają na Ciebie:

- wdrażanie zarządzania procesowego w organizacji,

- analiza, modelowanie i opisywanie procesów biznesowych,

- analiza procesów pod kątem GDPR,

- wdrażanie i utrzymanie mierników (KPI),

- wspieranie procesów projektowych w organizacji,

- utrzymanie procesu związanego z jakością danych,

- analiza pod kątem RPA,

- analiza procesów pod kątem ich optymalizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analityka procesów biznesowych lub pokrewnym,

  • praktyczna umiejętność modelowania procesów biznesowych,

  • znajomość notacji BPMN,

Mile widziane

  • znajomość narzędzi procesowych, tj.: SIPOC, VSM, 5S, etc.,

  • doświadczenie w obszarze usług finansowych, windykacyjnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują