Oferta pracy

Analityk Procesów Biznesowych

Polkomtel Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analiz biznesowych w zakresie tworzenia i zarządzania procesami

  • wspieranie użytkowników przy optymalizacji procesów biznesowych

  • modelowanie procesów biznesowych w dedykowanym narzędziu

  • wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu

  • tworzenie nowych i aktualizacja istniejących mechanizmów usprawniających procesy biznesowe

  • przetwarzanie baz danych przy wykorzystaniu metod programistycznych

  • rozwój środowiska analitycznego

  • inicjowanie działań mających na celu wzrost efektywności procesów

  • tworzenie dokumentacji przeprowadzonych działań optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • biegła znajomość MSExcel, umiejętność tworzenia i modyfikowania makr

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • wysoka orientacja na cel

  • doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów biznesowych

  • umiejętność samodzielnego uczenia sią i poznawania nowych systemów

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Celonis Process Mining

To oferujemy

  • pracę w największej grupie kapitałowej w kraju

  • możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL

  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • oferty pracownicze