Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Procesów HR - Specjalista ds. Prawa Pracy

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-04-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

EQ SYSTEM Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zarówno wdrożeniowym, doradczym jak i szkoleniowym, a nasza działalność nie zna granic. Prowadzimy ją także m.in. w Hiszpanii, a każdego dnia współpracujemy z partnerami z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch. Charakteryzuje nas kompleksowość podejścia, zarówno ze względu na nasze kompetencje, jak i rozbudowaną ofertę. Wspieramy firmy w szeroko rozumianym procesie doskonalenia, dobierając i dostosowując odpowiednie narzędzia (od systemów do prognozowania, poprzez systemy zarządzania produkcją i kapitałem ludzkim, do rozwiązań klasy ERP i BI).

Jeśli mielibyśmy wybrać jedno słowo, które najlepiej nas określa, byłaby nim innowacyjność. Kierujemy się nią projektując i wybierając rozwiązania do naszej oferty. Nie działamy szablonowo, co doceniają nasi Klienci. Skupiamy się na ciągłym rozwoju, wychodzimy z założenia, że zawsze istnieje coś, co można udoskonalić. Podejście to ułatwia nam utrzymywanie się w czołówce, a potwierdzeniem tego są regularnie zdobywane przez nas nagrody – Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu czy wyróżnienia dla najlepszego partnera biznesowego.

Aby poznać się jeszcze lepiej, zdradzimy nasze trzy ulubione liczby – 25, 120 oraz 600:

  • 25, bo od tylu lat działa nasza Grupa.
  • 120, bo tyle osób liczy nasz zgrany zespół.
  • 600, bo tyle projektów zakończyliśmy sukcesem.

Nieustannie dbamy o to, żeby nie tylko pierwsza z nich regularnie wzrastała. Możesz mieć w tym swój udział, dołącz do naszego zespołu już teraz!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska :

  • Przygotowywanie założeń merytorycznych w procesie tworzenia nowoczesnego narzędzia do zarządzania procesami HR
  • Analiza i modelowanie przebiegu procesów kadrowych i płacowych
  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Nadzór nad strukturą dokumentacji kadrowej
  • Kontrola zgodności procedur i procesów ze zmieniającymi się wymaganiami prawnymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, praktyczne doświadczenie w stosowaniu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w dziale płacowym
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR i obsługi systemów informatycznych
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Kreatywność
  • Dokładność i sumienność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • NIE JEST WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

Oferujemy:

  • Udział w tworzeniu jednego z najnowocześniejszych systemów informatycznych z dziedziny zarządzania personelem
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z finansowaniem szkoleń i studiów podyplomowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System ubezpieczeń grupowych i prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem „Analityk HR”.

Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się