Ta oferta pracy jest nieaktualna od 425 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Procesów HR - Specjalista ds. Prawa Pracy

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-04-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    EQ SYSTEM Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zarówno wdrożeniowym, doradczym jak i szkoleniowym, a nasza działalność nie zna granic. Prowadzimy ją także m.in. w Hiszpanii, a każdego dnia współpracujemy z partnerami z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch. Charakteryzuje nas kompleksowość podejścia, zarówno ze względu na nasze kompetencje, jak i rozbudowaną ofertę. Wspieramy firmy w szeroko rozumianym procesie doskonalenia, dobierając i dostosowując odpowiednie narzędzia (od systemów do prognozowania, poprzez systemy zarządzania produkcją i kapitałem ludzkim, do rozwiązań klasy ERP i BI).

    Jeśli mielibyśmy wybrać jedno słowo, które najlepiej nas określa, byłaby nim innowacyjność. Kierujemy się nią projektując i wybierając rozwiązania do naszej oferty. Nie działamy szablonowo, co doceniają nasi Klienci. Skupiamy się na ciągłym rozwoju, wychodzimy z założenia, że zawsze istnieje coś, co można udoskonalić. Podejście to ułatwia nam utrzymywanie się w czołówce, a potwierdzeniem tego są regularnie zdobywane przez nas nagrody – Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu czy wyróżnienia dla najlepszego partnera biznesowego.

    Aby poznać się jeszcze lepiej, zdradzimy nasze trzy ulubione liczby – 25, 120 oraz 600:

    • 25, bo od tylu lat działa nasza Grupa.
    • 120, bo tyle osób liczy nasz zgrany zespół.
    • 600, bo tyle projektów zakończyliśmy sukcesem.

    Nieustannie dbamy o to, żeby nie tylko pierwsza z nich regularnie wzrastała. Możesz mieć w tym swój udział, dołącz do naszego zespołu już teraz!

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Opis stanowiska :

    • Przygotowywanie założeń merytorycznych w procesie tworzenia nowoczesnego narzędzia do zarządzania procesami HR
    • Analiza i modelowanie przebiegu procesów kadrowych i płacowych
    • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Nadzór nad strukturą dokumentacji kadrowej
    • Kontrola zgodności procedur i procesów ze zmieniającymi się wymaganiami prawnymi

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, praktyczne doświadczenie w stosowaniu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w dziale płacowym
    • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR i obsługi systemów informatycznych
    • Wysokie zdolności analityczne
    • Kreatywność
    • Dokładność i sumienność, bardzo dobra organizacja pracy
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
    • Znajomość języka angielskiego
    • NIE JEST WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

    Oferujemy:

    • Udział w tworzeniu jednego z najnowocześniejszych systemów informatycznych z dziedziny zarządzania personelem
    • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z finansowaniem szkoleń i studiów podyplomowych
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • System ubezpieczeń grupowych i prywatnej opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem „Analityk HR”.

    Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
    bottom