Oferta pracy

Analityk procesów łańcucha dostaw

Whoohoo Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie, w związku z rozwojem oddziału naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z okolic Kalisza, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • identyfikowanie obszarów wymagających automatyzacji przetwarzania danych oraz tworzenie odpowiednich instrumentów do ich realizacji
  • wspieranie wdrażania nowych procesów w obszarze łańcucha dostaw
  • przygotowanie zestawień i doskonalenie narzędzi dla zespołów operacyjnych
  • analiza problemów i błędów zgłaszanych przez użytkowników systemu
    oraz wprowadzanie rozwiązań w celu ich zapobiegania

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość SAP w obszarze łańcucha dostaw
  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji
  • umiejętność analizy i interpretacji danych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku analityka będzie dodatkowym atutem
  • kreatywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań i zaangażowanie w realizację
    powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych i złożonych projektach oraz możliwość poszerzenia swoich kompetencji
  • możliwość transferu wiedzy w zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o silnej pozycji na rynku
Employment Agency registry number: 14986

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy