Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Procesów Logistycznych

Optidata Sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie biznesowe w obszarze logistyka oraz w pracy z systemami WMS, TMS, ERP – przynajmniej jedno wdrożenie zakończone sukcesem.

ZATRUDNIONA OSOBA ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA:

- Prowadzenie spotkań z Użytkownikami biznesowymi

- Współpracę z działem produkcji oprogramowania

- Weryfikację oprogramowania pod kątem wymagań biznesowych

przygotowanie wymagań

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów biznesowych w systemach WMS, TMS, potwierdzona minimum 2 letnią praktyką

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie wynikające z uczestnictwo w projektach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę

  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach

  • Wynagrodzenie od 8 do 12 tys. brutto w systemie premiowym

  • Możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom

  • Dostęp do szkoleń eksperckich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

Optidata Sp. z o.o.

KIM JESTEŚMY:

- Specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań

informatycznych dla Logistyki, Produkcji i Transportu, skutecznie robimy to

od 2002 roku. Nasze kompetencje potwierdzają wdrożenia dla takich marek

jak: Fakro, McDonald’s, Żabka Polska, Grupa Cersanit, Grupa Synthos, Grupa

Ciech, Ziaja, Selena, Velvet Care, Reckitt & Benckiser, Carlsberg, GK Żywiec,

Carrefour.

- Jesteśmy organizatorem wielu szkoleń z obszaru Logistyki i Informatyki.

Ciągle podnosimy nasze kompetencje dzięki licznym szkoleniom oraz

projektom realizowanych od 2006 r w naszym R&D. Dodatkowo stała

współpracy z uczelniami takimi jak AGH oraz UJ pozwala na wymianę wiedzy.

Posiadamy członkostwo w organizacjach: GS1, EPC Global jesteśmy

partnerem Microsoft, Honeywell, Zebra, oraz dysponujemy certyfikatem ISO

9001:2008.

GDZIE I JAK PRACUJEMY:

- Nasza centrala mieści się w biurze przy ulicy Wadowickiej 8A (budynek Mix

Biura)

- Stworzyliśmy autorską metodykę prowadzenia projektów bazującą na

technikach zwinnych

- Nasi pracownicy pracują przy wykorzystaniu narzędzi JIRA oraz Confluence

- Prowadzimy innowacyjne Projekty dla kluczowych Klientów z

wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji

Przewiń do profilu firmy