Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Procesów Magazynowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS, sieci franczyzowej Specjaliści RTVAGD oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zamienie koło Warszawy/Piaseczna - dojazd 20 minut z Metra Wilanowska

    OPIS STANOWISKA:

    • Tworzenie map procesów magazynowych
    • Analiza, rozwój, aktualizacja oraz optymalizacja procesów magazynowych istniejących oraz modelowanie nowych wynikających z zapotrzebowań biznesowych
    • Analizowanie wszystkich bieżących problemów, pojawiających się
      w procesach magazynowych i ich dokumentowanie
    • Przygotowywanie raportów
    • Nadzór nad systemem Warehouse Management System od strony użytkowników magazynowych

    WYMAGANIA:

    • Praca w jednym magazynie przez min. 2 lata (mile widziana praca w więcej niż jednym magazynie)
    • Doświadczenie w pracy w zautomatyzowanym magazynie
    • Znajomość oraz tworzenie procesów magazynowych
    • Doświadczenia we wdrożeniach projektów logistyczno - informatycznych
    • Doświadczenie w pracy na programach typu Warehouse Management System
    • Umiejętność analizowania procesów magazynowych pod kątem znalezienia wąskich gardeł
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Doświadczenie oraz otwartość w zakresie współpracy z pracownikami magazynowymi
    • Doświadczenie przy współpracy z działem IT

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
    • Znajomość baz danych SQL na poziomie podstawowym
    • Praca na stanowisku analityka procesów magazynowych

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w jednym z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie
    • Możliwości rozwoju
    • Uczestnictwo w ciekawych wdrożeniach najnowszych technologii informatycznych i logistycznych
    • Miłą atmosferę pracy
    • Dostęp do pakietu benefitów

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).