Oferta pracy

Analityk procesów workflow

WASKO S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów informatycznych, w obszarze procesów workflow. Zadania będą wykonywane we współpracy m.in. z architektami, programistami, testerami. W procesie wytwórczym Analityk procesów workflow będzie integralną częścią zespołu deweloperskiego jako wykonawca zadań i osoba odpowiedzialna za produkt końcowy.

1. Opracowywanie analiz procesów workflow w ramach nowych rozwiązań oraz w ramach modernizacji i rozwoju eksploatowanych;

2. Prowadzenie procesu analizy biznesowej w ramach projektów;

3. Transfer wiedzy biznesowej do zespołów wykonawczych;

4. Współpraca z developerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialności za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją;

5. Dbanie o zgodność zebranych wymagań z ustawami i rozporządzeniami prawa polskiego oraz wytycznymi Unii Europejskiej;

6. Wsparcie w prowadzeniu szkoleń oraz testów.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej w projektach IT;

  • Praktyczna znajomość narzędzi klasy workflow (np. Bonita Studio);

  • Praktyczna znajomość notacji UML (diagram klas, aktywności, komponentów, maszyny stanów);

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN;

  • Praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architect;

  • Znajomość SOA i relacyjnych baz danych;

  • Znajomość SQL;

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej;

  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem oprogramowania;

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca efektywne zapoznanie się z dokumentacją.

Mile widziane

  • Znajomość procesów biznesowych w sektorze telekomunikacyjnym w obszarze BSS;

  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk zwinnych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Atrakcyjne narzędzia pracy

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Parking dla rowerów na terenie firmy

  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych-zwiedzanie kraju i zagranicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Pracownikiem działu HR

2

poznajmy się - spotkanie on-line

3

weryfikacja umiejętności i doświadczenia

4

decyzja i informacja zwrotna

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.