Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Produkcji

  • Warszawa, Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

do Centrali Firmy w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: APR/12/17

Główne cele stanowiska:

  • Zarządzanie systemem SAP w zakresie planowania MRP
  • Planowanie, weryfikacja i nadzór bieżącej produkcji firmy
  • Raportowanie wyników produkcji i aktualizowanie danych systemowych

Opis Stanowiska:

  • Zarządzanie systemem SAP w zakresie planowania MRP,
  • Współudział w planowaniu produkcji i zaopatrzenia,
  • Tworzenie bilansów materiałowych,
  • Współudział w rozliczaniu bieżącej produkcji firmy,
  • Weryfikacja zużycia surowców i komponentów,
  • Prowadzenie systemu raportowania i tworzenie raportów (SAP, SQL),
  • Aktualizowanie bazy danych materiałów, drzew produkcji i dostawców,
  • Ścisła współpraca z Zaopatrzeniem, Działami Produkcji i Magazynami,
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych i procesowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość SAP BUSINES ONE, Word i Excel, znajomość SQL mile widziana,
  • Znajomość procesów produkcyjnych,
  • Samodzielność, punktualność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie na zasadzie Umowy o Pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) i CL z numerem referencyjnym APR/12/17
w tytule na adres: praca@vipera.com.pl lub klikając przycisk:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).