Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Produkcji

  • Ostaszewo (pow. toruński), Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostaszewo (okolice Torunia)
    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie budżetu, kontrolowanie jego realizacji i analizowanie odchyleń
    • przygotowywanie planów budżetowych długo i krótkoterminowych
    • tworzenie planów optymalizacji kosztowych
    • analizowanie rentowności produktów, planowanych projektów i inwestycji
    • kontrolowanie kosztów wytwarzanych wyrobów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź pokrewne
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze controllingu w firmie produkcyjnej (doświadczenie w sektorze automotive będzie dodatkowym atutem)
    • zaawansowana znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych (Excel) oraz baz danych
    • znajomość obsługi systemów klasy ERP
    • znajomość j. angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz spojrzenia na całokształt procesów biznesowych
    • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • benefity pracownicze (karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych)

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
    bottom