Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk produkcyjny

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)

    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu opracowywania planów oraz budżetów dla zakładów produkcyjnych, oraz nadzór nad ich realizacją

  • weryfikacja planów produkcyjnych w oparciu o dostępność zasobów, prowadzenie procesu rozliczeń planów i budżetów w ustalonym obszarze biznesowym, weryfikacja zagrożeń, proponowanie działań korygujących i optymalizacyjnych

  • przygotowanie raportów i analiz dotyczących produkcji i sprzedaży dla Zarządu i Kierowników zakładów

  • przygotowanie prognoz budżetowych

  • tworzenie i rozwijanie modeli controllingowych wspierających decyzje biznesowe, dostarczanie informacji zarządczej

  • konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie Kierowników w realizacji celów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia/ zarządzanie produkcją, matematyka

  • wiedza z zakresu kontrolingu

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość i rozumienie narzędzi pakietu MS Office - w szczególności: Excel, Access

  • znajomość języka SQL oraz Power BI mile widziana

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków z danych liczbowych i rekomendowania rozwiązań

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji

  • umiejętność efektywnego uczenia się i rozwijania kompetencji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dobrą atmosferę i koleżeńskie relacje w zespole

  • narzędzia pracy: telefon, komputer

  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa) oraz catering obiadowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Na tworzonych przez nas sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą.

Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych.

Od blisko 20 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

Przewiń do profilu firmy