Oferta pracy

Analityk Produktowy \ Product Analyst

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • WP Pilot to najpopularniejsza platforma telewizji internetowej w Polsce oraz zdecydowanie jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w polskim internecie. Możemy pochwalić się dwucyfrowym wzrostem naszego biznesu, ale mamy apetyt na więcej. Dlatego szukamy do naszego zespołu Analityka Produktowego z prawdziwego zdarzenia.

  • Dołączając do nas, będziesz zajmować się:

  • Kompleksową analizą produktową WP Pilota

  • Prowadzeniem monitoringu oraz analiz ad-hoc mających na celu poprawę efektywności produktu poprzez optymalizację wybranych KPI digitalowych

  • Formułowaniem wniosków i rekomendacji opartych o dane oraz oceną poprawności i efektów wdrożonych rekomendacji

  • Nadzorem technicznym nad konfiguracją i wdrożeniem Google Analytics 360

  • Bliską współpracą z zespołem zaangażowanych ekspertów - PO, PM, biznes, IT, UX/UI, marketing i sprzedaż

  • Monitorowaniem i analizą efektywności prowadzonych działań (naszych i konkurencji), celem rekomendacji nowych kierunków rozwoju dla produktu

  • Projektowaniem dashboardów i raportów niestandardowych we współpracy z odbiorcami biznesowymi

  • Wspólnym celebrowaniem oraz odczuwaniem dumy i satysfakcji z kolejnych sukcesów WP Pilota :)

Nasze wymagania

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz zaawansowaną wiedzę z zakresu analityki internetowej

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży mediowej

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętności interpretowania danych

  • Bardzo dobrze znasz Google Analytics, Google Tag Manager, Tableau

  • Masz umiejętność wykonywania złożonych analiz produktowych w środowisku mediowym

  • Masz zdolności formułowania przejrzystych wniosków i rekomendacji

  • Znasz R, SQLa i Big Query (zaawansowana znajomość MS Excela jest dla nas oczywista)

  • Świat digital marketingu nie jest Ci obcy

  • Lubisz pracę nie tylko z danymi, ale też z ludźmi, i dodatkowo efektywnie komunikujesz się z innymi :)

Mile widziane

  • Znajomość metodologii i doświadczenie w realizacji testów A/B

  • Wiedzę z zakresu e-commerce

  • Doświadczenie pracy w projektach technologicznych

  • Zapraszamy, jeżeli tak jak my lubisz transparentność w projektach i umiesz z wyprzedzeniem dać znać, że coś poszło nie tak. My to bardzo doceniamy. :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników