Oferta pracy

Analityk Produktowy

Grupa PracujO firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz i rekomendacji na potrzeby działu Rozwoju Produktu

  • Prowadzenie analityki dotyczącej testów A/B w serwisie i aplikacji mobilnej

  • Tworzenie cyklicznych raportów statycznych i dynamicznych

  • Opracowywanie i prezentacja rekomendacji oraz wniosków

  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

  • Monitorowanie podstawowych wskaźników i reagowanie na anomalie

  • Wsparcie innych działów w analizie danych

  • Szybkie reagowanie na potrzeby biznesu

  • Ścisła współpraca z częścią zespołu odpowiedzialną za hurtownie danych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z aplikacją do wizualizacji danych np. Tableau, Cognos, SAP BO, Power BI

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Dobra znajomość narzędzia Google Analytics

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point)

  • Podstawowa znajomość zagadnień Hurtowni Danych

  • Umiejętność prezentowania przygotowanych wcześniej analiz

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Otwartość i chęć rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Managerem BI

2

Zadnie domowe i jego prezentacja na spotkaniu