Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Produktu

"KAN" sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i analiza raportów sprzedaży i marżowości produktów,

  • współpraca z klientem wewnętrznym w obszarze analiz adhoc,

  • przygotowanie budżetów i forecastów sprzedażowych,

  • analiza akcji specjalnych, promocji i wyprzedaży, analiza odchyleń,

  • analiza konkurencji (analiza akcji / benchmarking cenowy oraz produktowy),

  • kontrola systemu do alokacji towarów oraz wpływanie na jego parametry,

  • podejmowanie decyzji odnośnie ruchów towarowych w sieci,

  • bezpośrednia współpraca z działem produktu, sprzedaży i marketingu nad poprawą rentowności sprzedaży i efektywności ponoszonych kosztów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne),

  • znajomość MS Excel na poziomie bardzo dobrym,

  • umiejętność interpretacji wyników analiz i podejmowania na ich podstawie decyzji biznesowych,

  • wysoka jakość przygotowywania złożonych analiz (weryfikowanie hipotez, bez pochopnego wnioskowania)

  • atutem będzie dobra znajomość: VBA, PowerPivot, Power BI

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę pełną wyzwań, przy ciekawych, ambitnych projektach,

  • realny wpływ na wizerunek i komunikację marki,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • stabilność zatrudnienia

  • swobodę w projektowaniu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną)

  • kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum

  • dodatkowe benefity: pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy