Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk produktu SOC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Warszawa
NR REF.: 1095134

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Analityk SOC

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Stawka: 590 – 710 zł / dzień / netto

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • Analiza wymagań we współpracy z zespołem SOC
  • Planowanie, projektowanie i testowanie procedury awaryjne
  • Udział w projektach dotyczących bezpieczeństwa systemów IT
  • Ocena produktów, rozwiązań i procedur pod kątem obowiązujących w firmie wymagań i zasad bezpieczeństwa
  • Raportowanie i tworzenie dokumentacji

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem IT
  • Znasz procesy, organizację i zasady działania SOC
  • Masz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Znasz standardy zarządzania bezpieczeństwem, w szczególności ITIL (wymagane)
  • Posiadasz umiejętności z zakresu zarządzania systemami IPS, SIEM
  • Posiadasz wiedzę z zakresu systemów teleinformatycznych, w szczególności dobrą znajomość zagadnień sieci komputerowych
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację
  • Masz zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

www.hays.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się