Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk - Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • Rozwój i utrzymanie centralnego systemu uwierzytelniania
    • Projektowanie rozwiązań w technologii Java
    • Poszukiwanie rozwiązań realizujących zakładane wymagania biznesowe
    • Implementacja wymagań biznesowych z użyciem Java SE 6, Spring Framework 2.5.6, Hibernate 3, ZKoss 6, Oracle 12c
    • Modelowanie struktur danych
    • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
    • Zapewnienie ciągłości operacyjnej aplikacji
    • Doprecyzowanie wymagań biznesowych w realizowanych zadaniach
    • Przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności
    • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań
    Wymagania:
    • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość Java, Spring, Hibernate oraz relacyjnych baz danych (Oracle) i PL/SQL
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Samodzielność i kreatywność
    Oferujemy:
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych od doświadczonych programistów
    • Stabilną prace w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
    • Dużą swobodę decyzyjną w zakresie stosowanych rozwiązań i wsparcie zespołu Architektury
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach a także z bezpłatnej nauki języka angielskiego