Oferta pracy

Analityk Programista MS SQL/BI

IGLOTEXO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ANALITYK PROGRAMISTA MS SQL/BINumer ref.: (PRACA ZDALNA)

Główne zadania:

  • administrowanie MS SQL,
  • programowanie SQL,
  • projektowanie, rozwój i administrowanie systemem BI,
  • prowadzenie dokumentacji.

Kandydat, którego szukamy:

  • wykazuje się praktyczną znajomością języka SQL,
  • wykazuje się znajomością relacyjnych baz danych,
  • posiada doświadczenie w zakresie administracji MS SQL,
  • wykazuje się znajomością MS SQL RS/AS/IS oraz zagadnień BI, ETL.

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B (dowolna forma zatrudnienia),
  • pracę zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce,
  • do uzgodnienia praca w stałych godzinach lub elastyczny czas pracy,
  • indywidualny proces wdrożenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój zawodowy w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w obszarze IT dla firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pracę w dynamicznym i zorientowanym biznesowo środowisku.

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy