Oferta pracy

Analityk – Programista SQL/ETL/DW

KAZAR Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • MsSQL

  • SQL

  • SSRS

  • SSIS

  • SSAS

  • PowerBI

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój obecnego środowiska DW

  • utrzymanie i rozwój środowiska raportów SSRS i PowerBI

  • utrzymanie i rozwój obecnych integracji ETL w ramach SSIS

  • Praca z Klientem biznesowym w zakresie nowych raportów i integracji

  • Tworzenie zapytań do analiz danych między takimi systemami jak Microsoft Dynamics NAV, Magento 2, oraz mniejszymi mikroserwisami.

Nasze wymagania

  • Znajomość baz danych MsSQL, MySql

  • Znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym

  • Umiejętność optymalizacji wydajnościowej zapytań SQL

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i utrzymywania raportów w SSRS

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i utrzymywania procesów ETL w SSIS. Mila widziana umiejętność programowania w języku wysokiego poziomu np. C#

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i utrzymywania hurtowni danych w SSAS

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji, utrzymywania i optymalizacji raportów w PowerBI

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Realną ścieżkę kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

KAZAR Group Sp. z o.o.

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy