Oferta pracy

Analityk - Programista SQL

SIXT rent a car

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Arabska 9

Praga-Południe

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • QlikSense

  • VBA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie raportów i analiz z baz systemów dostępnych w organizacji

  • tworzenie raportów w SQL Reporting Services wysyłanych mailem automatycznie do użytkowników

  • tworzenie zaawansowanych widoków z baz do raportowania w QlikSense

  • edycja i wprowadzanie zmian w raportach już funkcjonujących

  • zasilanie baz danych danymi otrzymywanymi od dostawców zewnętrznych w plikach Excel oraz csv

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość oraz doświadczenie w programowaniu w języku SQL

  • doskonała znajomość Excela z wykorzystaniem VBA

  • znajomość procesów biznesowych w firmie handlowo-usługowej

  • znajomość baz danych systemy Symfonia ERP – dodatkowy atut

  • znajomość systemu BI – QlikSense – dodatkowy atut

  • znajomość innych języków programowania – dodatkowy atut

  • zdolności analityczne

  • znajomość języka angielskiego

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • product owner
  • project manager
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość UoP lub B2B

  • najem pracowniczy samochodów na preferencyjnych warunkach

  • pakiet medyczny

  • dogodną lokalizację biura

  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • owoce do biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Sixt AG jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych, obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt działa w Polsce od 2000 roku – operatorem licencji SIXT na Polskę jest Eurorent Sp. z o.o. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego.

Przewiń do profilu firmy